Sıkça Sorulan Sorular

Web sitemizin kullanımı, şartlar, nasıl çalıştığı, yönlendirme vb. hakkında sahip olabileceğiniz tüm soruları burada bulabilirsiniz.

Neden Ödeme yapıyorsunuz?

Standart prosedür gereği bir site aracılığı ile bir satış sitesine ulaşıp alışveriş yaptığınızda, alışveriş yapılan site alınan ürünün fiyatının belirli bir oranını aracı siteye iletir. Örneğin en düşük fiyat bulma siteleri bu şekilde çalışır. PasoKazan, diğer sitelerden farklı olarak bu aracılık sonucunda elde ettiği gelirin bir kısmını değil tamamını kullanıcıya aktarır.

Nasıl Para Kazanacaksınız?

Bunun için tek yapmanız gereken Pasokazan hesabınıza giriş yapmak ve alışveriş yapacağınız siteye sayfamız üzerinden tıklayarak ulaşmaktır.

Site Güvenli Mi?

PasoKazan sizden kimlik, kredi kartı vb. bilgileri talep etmez, ürün satmaz. Siz alışverişlerini bildiğiniz ve güvendiğiniz, PasoKazan ile iş birliği içinde olan sitelerden yaparsınız. Normal alışverişlerinizden tek fark olarak alışveriş öncesi PasoKazan hesabınıza giriş yapmış olmanız yeterlidir. Sizden tek talebimiz üye olmanız ve kazançlarınızı alabilmeniz için IBAN numaranızı profilinize eklemenizdir. IBAN numaranızı ister üyelik anında, isterseniz de iade birikimleriniz belirli bir seviyeye ulaştıktan sonra uygun gördüğünüz bir zamanda ekleyebilirsiniz.

PasoKazan ile Para Kazanmak Zor Mu?

Hayır, son derece kolaydır. Siz hali hazırda bildiğiniz ve güvendiğiniz sitelerden alışveriş yapmaya devam edersiniz. Tek fark ürün alacağınız siteye girmeden önce sayfamıza giriş yapmak ve o sitenin linkini sayfamız üzerinden tıklamaktır. Merak etmeyin sizi üye girişi için de uğraştırmıyoruz. Tekrar tekrar giriş yapmanız gerekmez, bir kez üye olmanız yeterlidir.

PasoKazan Nasıl Çalışır?

Ücretsiz üye olun, listelediğimiz seçkin mağazalardan birini tıklayarak alışverişinizi yapın, siz tıkladıkça bize yönlendirilen ücret doğrudan sizin olsun. Siz de ihtiyaçlarınızı internet mağazalarından karşılarken, emeksiz ve de risksiz para kazanmanın tadını çıkarın.

PasoKazan Nedir?

PasaKazan, üyelerine para kazandıran bir platformdur.

PasoKazan, Türkiye’nin önde gelen alışveriş siteleri başta olmak üzere birçok mağaza ile anlaşmalıdır. Sayfamızda listelenmiş olan bu mağazalara PasoKazan üzerinden ulaşıp alış veriş yaptığınızda, mağaza bize bir komisyon öder, PasoKazan bu komisyonun tamamını üyelerine sunarak onların zaten yapacakları alışverişler karşılığında para kazanmasını sağlar.

Para İadem Neden İptal Edildi?

Para İade’nin reddedilmesinin bazı nedenleri şunlardır:

 • Sipariş iptal edildi.
 • Sipariş iade edildi veya kısmen iade edildi.
 • Sipariş değiştirildi veya kısmen değiştirildi.
 • Sipariş hediye kodu veya hediye çeki kullanılarak ödenmiştir.
 • Sipariş, Teslimatta Nakit kullanılarak ödendi.
 • Tarafımızdan onaylanmayan promosyon kodlarını veya kuponları kullanılırsa
  .
 • Sipariş mağazanın geri ödeme politikasına uymadı.
  .
Para İadem Takip Edilemiyor, Ne Yapmalıyım?

Para iadenizin takibi 48-72 saat sürebilmektedir. Bu süreden sonra da işleminiz takip edilemiyorsa, işlem sorunu talebinde bulununuz.

Dikkat: Takip edilemeyen işlem sorununda, alışveriş tarihinizden 7 gün sonra işlem sorunu talebinde bulunun. Markalar bu tarihten önce talepleri kabul etmeyebilir.

Are There Cases Where There Is No Cashback?

Yes, there are stores and offers on which there is no cashback applicable. These will not carry the additional Cashback label.

Why Does It Take So Long To Confirm The Cashback?

Unfortunately, the cashback process is such that we have to wait for the store to confirm to us that the purchase was not returned or exchanged. Merchants also use this time to validate that the sale has met conditions for earning of cashback.

We constantly work with stores to reduce this wait period. However, just to be on the safe side we inform you that it may usually take 4-8 weeks for a transaction to be confirmed.

What’s Rewards?

Stores like Amazon allow cashback earned from them to be used only for transfers to gift cards from Amazon . To make this distinction easier to understand, the cashback earned from these merchants is referred to as Rewards.

The process for earning of Rewards is the same as Cashback, and the only distinction being that Rewards cannot be withdrawn to a bank account. It is due to this, that the available balance on a bank transfer page may be less than your actual available balance.

Any stores carrying Rewards instead of Cashback will explicitly mention them on the respective store pages. The majority of stores do not carry rewards.

What Is Cashback?

In addition to the discounts for online shopping that are listed on our website, we also give you an option of earning additional cashback on your online purchases. Stores and offers that have additional cashback can be identified by looking for a cashback labels, like  – “Up to 5% Cashback” or “$ off XX dollar amount purchase” or even “free shipping” offer.